Ballina

Ministri Besnik Bislimi priti në takim ambasadoren e Kroaci...
Ministri Besnik Bislimi priti në takim ambasadoren e Kroaci...

Ministri i Financave dhe Transfereve Besnik Bislimi ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë në Kosovë Danijela Barišić, me të cilën bisedoi për bashkëpunimin e deritan... më shumë

Një delegacion i Fondit Monetar Ndërkombëtar po qëndron në ...
Një delegacion i Fondit Monetar Ndërkombëtar po qëndron në ...

Ministri i Financave dhe Transfereve Besnik Bislimi ka pritur në takim delegacionin e Misionit të Fondit Monetar Ndërkombëtar, të kryesuar nga Gabriel Di Bella, me rasti... më shumë

Ministri i Financave Besnik Bislimi priti në takim ambasado...
Ministri i Financave Besnik Bislimi priti në takim ambasado...

Ministri i Financave Besnik Bislimi ka pritur sot në takim njoftues ambasadoren e Francës në Kosovë Marie-Christine BUTEL, me të cilën biseduan për bashkëpunimin ndërsht... më shumë